Kylpylä oli positiivinen yllätys. Keskellä korona aikaa oli rauhallista ja kaikki toimi hienosta.
jari
jari,1 晚商務旅行
Hotels.com 真實旅客評語
8/10 非常好
2020 年 8 月 7 日
Risto
Risto,1 晚旅行
Hotels.com 真實旅客評語
10/10 好極了
2020 年 8 月 2 日
Ihan Ok
Ihan ok perustason majoituspaikka. Ei kovin pitkä matka Savonlinnan keskustaan. Tosin tie oli melko huonokuntoinen.
Kari
Kari,1 晚旅行
Hotels.com 真實旅客評語
10/10 好極了
2020 年 7 月 27 日
Luonnonkaunis sijainti
Ihana luonto ympärillä. Kaunis saunasaari, jossa voi nauttia ilta-auringosta. Hyvät urheilumahdollisuudet.
Peppi
Peppi,1 晚旅行
Hotels.com 真實旅客評語
4/10 一般般
2020 年 7 月 27 日
Huono kokemus.
Hotellin siisteys oli todella huono. Bide-suihkussa oli ulostetta. Kylpylä oli suljettu coronan vuoksi, mutta hotellia kuitenkin mainostettiin kaikki kylpyläominaisuudet hintaan kuuluvana. Mahdollisuudet hienoon hotelliin olisi ollut. Majoituksen vieressä oli saari jossa laavupaikkoja.
Maria
Maria,1 晚旅行
Hotels.com 真實旅客評語
4/10 一般般
2020 年 7 月 27 日
Hotelli joka on todellisuudessa kiinni
Juha
Juha,1 晚旅行
Hotels.com 真實旅客評語
4/10 一般般
2019 年 8 月 17 日
真實旅客
1 晚旅行
Ebookers 真實旅客評語
8/10 非常好
2019 年 8 月 6 日
Rauhallinen yö Kaartilassa
Mukava yhden yön yöpyminen hienoissa maisemissa ja monien urheilumahdollisuuksien äärellä. Kärpäsiä oli huoneessa sekä kuolleena, että elävänä.
jenni
jenni,1 晚浪漫之旅
Hotels.com 真實旅客評語
6/10 不錯哦
2019 年 7 月 22 日
Perussiisti, leirikeskus, aamiainen kouluruokalatyyppisessä miljöössä, paljon eri ruokia ja kaikki halvinta tasoa. Hinta ja laatu ei kyllä vastaa, ylihinnoiteltu paikka.
真實旅客
1 晚浪漫之旅
Hotels.com 真實旅客評語
8/10 非常好
2019 年 7 月 17 日
Nils
Nils,1 晚浪漫之旅
Hotels.com 真實旅客評語
6/10 不錯哦
2018 年 7 月 28 日
Enklare sporthotell i naturmiljö.
Hotell i naturmiljö ca 14km från Savonlinna. Ett sporthotell med fokus på grupper. Tillgång till gym, inomhusbassäng och bastu. Rummen mycket enkla men ok. Varma (2018) bra sängar. Möjlighet till middagsbuffe ok. Enklare snabbrätter i kaféet. Frukost i jättesal med ingång via grindar med hotellkortet som i tunnelbanan. Trevliga naturområden med fint naturbad/sand. Bra för barnfamiljer. Lite för ”olyxigt” för parresa.