Vi blev varmt modtaget på stedet og oplevede et dejligt og afslappet ophold
旅客真實評論
10/10 好極了
Ingrid
2026 年 7 月 13 日
Alt var godt! Rent, pænt og meget venlig behandling.
旅客真實評論
10/10 好極了
Inga Bagterp
2026 年 7 月 13 日
Et fantastisk og spændende sted med en interessant historie. Godt beliggende sted , som udgangssted for meget smuk natur, kultur og oplevelser. Anbefales af høj karakter.
Turist fra Himmerland.
旅客真實評論
8/10 非常好
Margit
2026 年 4 月 19 日
Super hyggeligt sted med utrolig meget sjæl. Det er et par ildsjæle, som driver stedet.
旅客真實評論
10/10 好極了
Helene
2026 年 7 月 26 日
Det var en virkelig hyggelig og anderledes oplevelse at bo på hotel hawkraft. Værtsparret er så imødekommende og det gamle hospital er en oplevelse at bo på. Kommer helt sikkert igen😊
旅客真實評論
10/10 好極了
Charlotte
2026 年 7 月 26 日
Hawkraft er super dejligt og virkelig hyggeligt. Ikke et traditionelt hotel men meget personligt og så fik vi en rigtig interessant rundvisning af ejeren, Dorte. Det er et sted der emmer af historie. Skønt med deres badekåber.
Tæt på Agger og centralt for Nationalparken og tæt på Spar.
旅客真實評論
10/10 好極了
Jette
2026 年 8 月 6 日
Dagens rigtig positive overraskelse. SMK var fint, men hotellet en oase, hvis man vil slappe af og føle sig hjemme. De 5 stjerner er for atmosfære, plads rummelighed og hygge, venlighed, nærvær og god musik, der spiller dæmpet i baggrunden. Stort hurra for det mod der står bag at etablere sådanne fristeder ❤️
旅客真實評論
10/10 好極了
Nicolai
2025 年 7 月 22 日
Utraditionelt ophold - dejlige værter - mega hygge
Dejligt ophold hvor man følte sig velkommen. Gammel sygehus som er bygget om og med rigtig god stil. Det var mere et fællesskab end et ophold, slet ikke hotel. Super søde værter! OBS på fælles bad/toliet...men dejligt rent med håndklæder og alt.
Dagen forinden, havde der været koncert i haven.
Mega hyggeligt sted, hvis man ikke er til det traditionelle hotelværelse og er frisk på at møde søde mennesker.